27 lipca 2021

Drop

wszystko, czego szukasz

Jaka jest Aleksandra?

Imię Aleksandra wywodzi się z języka greckiego. Oznacza ono obrońcę ludzi. Pierwsze wzmianki o tym imieniu pochodzą z XIV wieku. Imię Aleksandra cieszy się także dużą popularnością w innych krajach, jak np. w Niemczech, Francji czy w Hiszpanii. Za patrona tego imienia uważana jest św.

Aleksandra z Galacji. Szczęśliwym kolorem dla Aleksandry jest niebieski. W przypadku liczby – 5. Do zdrobnień tego imienia należy zaliczyć Olę, Oleńkę, Olusię bądź Olcię. Aleksandra obchodzi imieniny cztery razy w roku: w marciu, w kwietniu, maju oraz w październiku. Osobowość Aleksandry jest bardzo złożona.

Z pewnością nie można o niej powiedzieć wszystkiego w jednym zdaniu. Aleksandra może uchodzić za nieco skomplikowaną osobę, indywidualistkę. W praktyce kobiety o takim imieniu lubią zarówno samotność, jak i towarzystwo. Aleksandra może mieć nieco melancholijne usposobienie, a jednocześnie bardzo pogodne i radosne. Największą zaletą Aleksandry jest odpowiedzialność i cierpliwość. Aleksandra może być zarówno dobrym naukowcem, jak i nauczycielem.

www.audioarena.com.pl

Wiele kobiet o tym imieniu zakłada własne firmy i odnosi spore sukcesy w niemal każdej dziedzinie. Największe znaczenie dla Aleksandry ma miłość. Starannie wybiera życiowego partnera. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Wszystko dokładnie analizuje, przez co może się wydawać, że jest dość powolna. Jednak umysł analityczny przydaje się Aleksandrze w życiu codziennym.

Aleksandra jest dobrym kompanem, z którym można porozmawiać na każdy temat.