7 lipca 2020

Drop

wszystko, czego szukasz

Jaka jest Izabela?

Izabela to imię pochodzenia hiszpańskiego. Wywodzi się od tamtejszego imienia Elżbieta. Izabela to bardzo popularne imię w Polsce. Znane jest w dwóch formach: Izabela oraz Izabella. Patronką tego imienia jest Izabela Francuska. Była siostrą jednego z królów Francji. Izabela Francuska znana była ze swojej pobożności i głębokiej wiary. Izabela to również częste imię w takich krajach, jak Niemcy, Rosja, Francja czy Słowacja. Szczęśliwym kolorem dla Izabeli jest błękit.

Imieniny Izabeli występują w takich miesiącach, jak w lutym, marcu, kwietniu, we wrześniu. Od tego imienia można utworzyć wiele zdrobnień, jak np. Iza, Izka, Izunia. Izabela to kobieta bardzo wrażliwa. Jej największą pasją są podróże, zwłaszcza te do egzotycznych krajów. Izabela jest wielką miłośniczką zwierząt. Często działa także charytatywnie i udziela się w wielu organizacjach społecznych. Izabela zalicza się do osób ekstrawertycznych. Z łatwością wyraża swoje emocje.

Nie lubi być manipulowana. W takich sytuacjach może reagować agresją. Kobiety noszące to imię są bardzo pilne zarówno w nauce, jak i w pracy. Swoim pasjom poświęca każdą wolną chwilę. Izabela jest bardzo wierna. Dotyczy to zarówno przyjaciół, jak i partnera życiowego. Izabela może być bardzo przedsiębiorcza i odnosić liczne sukcesy w biznesie. Jest również przebojowa oraz ambitna. Dla Izabeli nie ma rzeczy niemożliwych.

Uważa, że jeśli będzie czegoś chciała, to z pewnością to osiągnie. Izabela bardzo wierzy w swoje możliwości i osiągnięcia.