Lubimy wyglądać modnie, ale nie koniecznie odpowiada nam, aby nosić ubrania takie same jak wielu innych ludzi, które dostępne są w sklepach? Możemy sprawdzić czy niektórych modnych elementów, nie jesteśmy w stanie stworzyć sami, dzięki czemu będziemy mieli większą możliwość stworzenia czegoś indywidualnego, co będzie tylko nasze. Dlatego też, warto zobaczyć jak zrobić dziury w dzinsach, bo może się okazać, że będzie to łatwiejsze niż sądziliśmy, a będziemy mogli stworzyć wzory, jakich nie znajdziemy w żadnym innym sklepie.

To wcale nie jest trudne mając jeans dziury zrobić

Jeśli zastanawiamy się jak zrobić dziury w jeansach, to musimy wiedzieć, że nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy trochę czasu, odrobina dobrych chęci, nożyczki, ołówek i pumeks.

Mając jeans dziury będziemy mogli zrobić bardzo łatwo, a co więcej nie będziemy musieli się martwić, że ten materiał będzie się pruł, a to oznacza, że nie będziemy musieli się dodatkowo zajmować jego obszyciem. Jeśli chcemy mieć spodnie z dziurami na kolanach damskie, to wystarczy, że kupimy spodnie, położymy je na płaskiej powierzchni, zaznaczymy w którym miejscu chcemy mieć dziury i przetniemy je wzdłuż linii. Jednak pamiętajmy, aby nie ciąć prosto, tylko delikatnie po łuku, bo wówczas całość lepiej będzie się układała i prezentowała. Mamy tutaj naprawdę wiele możliwości, a więc warto pomyśleć, jak duża ma być taka dziura.

Nie mniej jeśli ma być ona na kolanie i ma być na praktycznie całą nogawkę, to dopilnujmy, aby z każdej strony cięcie kończyło się trochę przed szwami. Wówczas będzie to wyglądało naturalnie, świetnie będzie się układało i nie będziemy musieli się martwić, że niekontrolowanie dziura zrobi się jeszcze większa.

Jak zrobić dziury w dzinsach poszarpane?

Zrobiliśmy dziury, ale nie do końca odpowiadają one naszym oczekiwaniom? Wówczas można się zastanowić, czy nie chcemy, aby nasze spodnie z dziurami na kolanach damskie były bardziej poszarpane. Jeśli tak właśnie ma być, to mając już nasz jeans dziury musimy przetrzeć delikatnie pumeksem.

Wówczas całość trochę się popruje, a dodatkowo będzie to wyglądało tak, jakbyśmy już jakiś czas te spodnie nosili, a więc całość będzie się prezentowała bardziej naturalnie. Jeśli zastanawiamy się jak zrobić dziury w dzinsach, to bez trudu znajdziemy odpowiednie informacje, a to oznacza, że sami będziemy mogli stworzyć swoje wymarzone spodnie. Oczywiście możemy iść do sklepu, aby kupić takie jeansy, ale jeśli zrobimy je sami, to będą wyglądały dokładnie tak jak tego chcieliśmy, a dodatkowo jeszcze będą jedyne w swoim rodzaju. Z pewnością warto zobaczyć jak mając jeans dziury zrobić, bo może się okazać, że nie jest to trudne, ani czasochłonne.

Za to efekt końcowy jaki uda nam się tutaj osiągnąć może przejść nasze najśmielsze oczekiwania. Będziemy mogli zrobić dziury w takich miejscach, w jakich najbardziej będą nam się podobały i co więcej, takiej wielkości, jaka najbardziej będzie nam odpowiadała.To oznacza, że możemy zrobić dziury nie tylko na kolanach, ale również w innych miejscach. Poza tym, mogą mieć one różne kształty, wielkości, mogą być wykonane w różnych kierunkach, a to oznacza, że spokojnie zrobimy sobie takie spodnie, które naprawdę będą nam się podobały.